Šiaulių r. Meškuičių mokyklos korupcijos prevencijos programa

Šiaulių r. Meškuičių mokyklos korupcijos prevencijos programos priemonių planas

Šiaulių r. Meškuičių mokyklos antikorupcinio elgesio kodeksas

Pažeidimo pranešimo aprašas

Bendra informacija

Praėjusiais metais darbuotojų, vykusių į tarnybines komandiruotes, nebuvo.

Pareigų, kurių siekiant Šiaulių r. Meškuičių mokykloje asmenys privalomai tikrinami kreipiantis į Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybą, sąrašas:

• Direktoriaus pavaduotojas ugdymui;
  • Direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams;
  • Valgyklos vedėjas.

Meškuičių mokykloje direktoriaus įsakymu atsakingi už korupcijai atsparios aplinkos kūrimą paskirti asmenys (įsakymas):

• Ilona Tiknienė – pradinių klasių mokytoja;
  • Danutė Navickienė – tikybos mokytoja.

Meškuičių mokykloje atsparumo korupcijai lygis buvo nustatomas pildant Antikorupcinės aplinkos vadovo 17.15 – 17.24 prieduose pateiktus priemonių vykdymo vertinimo klausimynus. Nustatytas 0,9 AKL, tai atitinka aukštą atsparumo lygį.

Pastebėjus korupcijos atvejus mokykloje prašome pranešti tel.: Ilona Tiknienė +370 683 46869, Danutė Navickienė +370 616 57021. Taip pat galima kreiptis el. paštu: korupcija@meskuiciugimnazija.lt